hero-image-contact

Vragen staat vrij!


Heb je vragen, suggesties, opmerkingen, wil je sponsor/vriend worden of wil je ook je steentje bijdragen? Geef dan je reactie via onderstaand formulier aan ons door. Wij proberen zo snel mogelijk te reageren. 

Alle vrijwilligers, sponsoren, partners en het bestuur doen hun uiterste best om van Festival op de Vecht een laagdrempelig en spetterend festival voor jong & oud te maken.

 

Locatie

Voorbrug 1
7731 BB Ommen

 

Aanvang Festivalprogramma

Donderdag 24 augustus

- Hollands Glorie Concert: 20:00 uur

Vrijdag 25 augustus

- Ondernemersbijeenkomst: 16:00 uur

- BigBand Vechtdal College & Jeugd Musical: 19:30 uur

Zaterdag 26 augustus:

- Vecht Concert: 20:00 uur 

 

Stichting Festival op de Vecht

Contact P/A:
Voorbrug 1
7731 BB Ommen
Telefoon: 0529 - 46 23 32
contact@festivalopdevecht.nl

 

Vrijwilligers

 

Organisatie

Hans Bottema | hans@festivaldevecht.nl | Sponsoring

Antje de Groot - Schuttert | antje@festivalopdevecht.nl | Voorzitter

Frans Heerink | frans@festivaldevecht.nl | Secretaris

Aline Hofstee | aline@festivaldevecht.nl | Organisatie locatie

Dinand Martens | dinand@festivaldevecht.nl | Penningmeester

Ron Nijhof  | ron@festivaldevecht.nl | Organisatie algemaan

Joke van Davenhorst | joke@festivaldevecht.nl | Programmering

Robin Veurink | robin@festivalopdevecht.nl | Marketing & Communicatie

 

Samenwerkingspartners

BrandZuiver, Brengt strategie tot leven

GOHNGrafisch Ontwerpbureau Niek Hogeman

Hotel de Zon, Gastvrijheid aan de Vecht

Kompanen, Uw maat in financiele diensten

Plan Effect Organisatiebureau

Rightstyle, Maakt gasten blij

 

 

 

 

 

Hoofdsponsor